err
29 اسفند 1401 - 16:07

برپایی ۲۸ نمایشگاه بومی و ملی صنایع دستی در مازندران+فیلم و تصاویر

۲۶ نوروزگاه و ۲۸ نمایشگاه بومی و ملی صنایع دستی در مسیرهای مواصلاتی مازندران با هدف معرفی این استان و ارائه خدمات به گردشگران برپا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سوادکوه، شامگاه یکشنبه افتتاح نوروزگاه سوادکوه به صورت نمایشگاه صنایع دستی و سوغات در منطقه آزادمهر این شهرستان انجام شد.

صادق برزگر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ستاد سفر استان فعالیت رسمی را در 12 کمیته شروع کردیم، گفت: در تمام شهرستان‌های مازندران نوروزگاه برپا کردیم و عموماً در مسیرهای مواصلاتی قرار دارند. 

 

گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی ,

 

وی افزود: در این نوروزگاه‌ها اولویت اصلی برپایی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات بومی مازندران و فراهم کردن زمینه معرفی و ارائه خدمات به مسافران است.

‌مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، خاطر نشان کرد: در کنار این نوروزگاه‌ها، ستاد سفر سعی کرد تدابیر لازم برای امنیت مسافران را نیز فراهم کنیم، هلال احمر، پایگاه‌های امداد رسانی، خدمات رسانی‌ها و مجموعه همکاران راهداری حضور فعال داریم تا شرایط خوبی برای مسافرانی که مازندران را مقصد سفر انتخاب می‌کنند فراهم کنیم.

این مسئول اظهار داشت: در تمام شهرستان‌ها نوروزگاه داریم و 26 نوروزگاه برپا شده در کنارش 28 نمایشگاه صنایع دستی، سوغات بومی و محلی مازندران داریم که در شهرهای آمل، نور ، نوشهر و بابلسر نمایشگاه‌های ما ملی هستند.

برزگر افزود: در کنار ارائه خدمات، شرایط بازدید میدانی از کارگاه‌های صنایع دستی را فراهم کردیم تا گردشگران بازدید مستقیم از نحوه تولید صنایع دستی داشته باشند، تا پایان تعطیلات نیز این نوروزگاه‌ها ارائه خدمات خواهند داشت.

گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی ,

گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی , گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی , گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی , گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی , گردشگری | توریسم , عید نوروز , سفرهای نوروزی ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1101878